L’OFFICIEL Latvija #106 — decembris 2019/janvāris2020

Vai esat aizdomājušies, no kurienes rodas tendences? Kā tas iespējams, ka vienā sezonā lielākajiem modes namiem ir kopīgas iezīmes gan krāsās, gan materiālos, gan formās. Nē, tā nav tikai iedvesma. Ceru, ka nesagraušu jūsu priekšstatus par maģisko modes industrijas iedvesmas avotu, līdzīgi kā bērnībā, kad sapratāt, ka Ziemassvētku vecītis ir kaimiņu onkulis.

WGSN ir viena no kompānijām, kas apkopo un veido modes, skaistumkopšanas, interjera un dzīvesstila tendences vismaz diviem gadiem uz priekšu. Modes jomā viņi piedāvā 250 dažādu speciālistu pētījumu mēnesī, kurus var iegādāties jebkurš uzņēmums. Bet kur iedvesmu un patiesību rod pati WGSN?

Gan no nozares speciālistiem, gan tā dēvētajiem coolhunters – cilvēkiem, kuri visā pasaulē vēro kopējās tendences, meklē ko jaunu, neredzētu un pēc tam visu apkopo. Ja kādreiz esat radījuši kaut ko unikālu, kas pēc laika parādās pasaules modes trendos, ziniet – coolhunters ir jūs pamanījuši.

Šajā numurā lasiet manu interviju ar vienu no stilīgākajām pasaules influencerēm Tifaniju Sjui, kura ir ne tikai Mytheresa.com iepirkumu speciāliste, bet arī globāla modes tendenču noteicēja. Uzziniet, kuri ir viņas mīļākie zīmoli, kuros zīmolos vērts investēt un kādas ir rudens–ziemas aktuālās modes tendences.

Foto: Cepure un kaklarota, Dior. Kleita, Dolce&Gabbana. Viss no Plaza Fashion Store

Savukārt manā vēlmju sarakstā šoreiz idejas Ziemassvētku dāvanām, bet tendenču apskatā gatavojamies sezonai, kad varam uzvilkt krāšņākās balles kleitas. Atkārtosim arī dreskodu, jo tā ievērošana ir cieņas izrādīšana un mūsdienīgs must have.

Gadumijā vērts noskaidrot 2020. gada tendences ne tikai modē, tāpēc L’Officiel komanda un L’Officiel Girls iejutās coolhunters lomā un piedāvā visu svaigāko un aktuālāko.

Lai mierpilns decembris un svaigām idejām bagāts jaunais gads!

Līga Zemture,

L’Officiel Baltic un lofficielbaltics.com šefredaktore // @liga.zemture

UZ VĀKA

Modele OLGA NEDOREZOVA @olga_nedorezova

Foto, mākslinieciskā direktore IRINA LIS COSTANZO / @liscostanzo

Stils ERIKA GUERRISI @erikaguerrisi

Meikaps un matu sakārtojums VALERIA IOVINO / @valeriaiovino_pro

Producents MARIO COSTANZO

Stilistes asistente ILENIA CIRONE

Blūze, Annakiki for Huawei. Bikses, Annakiki
Kurpes, Casadei. Auskari, Sharra Pagano

Žurnāls pārdošanā kopā ar pielikumu L'Officiel Latvija BEAUTY ziema 2019/2020

Tagged
English
Latviešu valoda English