L’Officiel Latvija BEAUTY ziema 2019/2020

Universāla skaistumkopšanas recepte vēl nav izdomāta. Kas derēs vienai, dažkārt nederēs citai. Taču, lai neapjuktu skaistuma industrijas plašajā klāstā, tādi topi kā labāko skaistumkopšanas produktu un pakalpojumu reitings L’Officiel Baltic Beauty Awards ir nepieciešami, jo reizēm šķiet, ka drīz vien zīmolu daudzums pārsniegs cilvēku skaitu uz planētas. Kā te atrast sev piemērotāko? Protams, iedvesmojoties no citu pieredzes un atsauksmēm, kā arī saviem personīgajiem bezgalīgajiem eksperimentiem.

Tomēr ir tik labi, ja kāds dalās savos atklājumos! Tas gan ne vienmēr nozīmē, ka iesi iegādāties to pašu, taču, iespējams, pievērsīsi uzmanību jaunām skaistuma industrijas tendencēm, kas ļaus optimāli un produktīvāk orientēties šajā nozarē. Visu nopirkt nav iespējams.

Un vai vajag? Tā ir sava veida sievišķīga meditācija, kad tu iepazīsties ar jaunumiem – aplūko visas šīs tūbiņas, burciņas, kastītes, dažādos iepakojumus, lasi par produktu īpašībām un rezultātu, ko no tiem gaidīt. Man šķiet, katra no mums jau šajā brīdī kļūst koptāka un skaistāka. Mēs ceram, ka fantastiskās pārmaiņas ir vien rokas stiepiena attālumā – kādā no veikalu plauktiem. Tas ir viens no mūsu vairogiem, kas pasargā no negatīvām domām un kompleksiem.

Foto: Polina Viļuna zīmolam CHI

Vai atceraties režisora Paolo Sorrentīno filmu «Dižais skaistums» – mūsos iekodēto hiperbolizēto kvintesenci apturēt laiku un saglabāt visu, kas mūs tuvina dievišķajam, bezgalīgajam un perfektajam? Šī izstieptā roka, dedzīgais skatiens un absolūti neracionālā cerība – tas ir brīdis, kurā mēs, lai arī iluzori, uz mirkli sasniedzam ideālu, uz ko tiecas mūsu personība. Šogad jau otro reizi L’Officiel Beauty Awards komanda izvēlējās savus skaistumkopšanas favorītus, kurus iepazina vairāku mēnešu garumā, un tagad ir gatava dalīties ar saviem atradumiem ar jums, dārgās lasītājas.

Kā teicis Aleksandrs Puškins: «Быть можно дельным человеком и думать о красе ногтей». XXI gadsimtā šī simbioze ir spēcīgs arguments, kas ietver sevī pašcieņu un cieņu pret apkārtējiem. Skaistuma industrija ir viens no instrumentiem, kas vienmēr ir pie rokas, kad nepieciešams liftings pārliecībai par sevi un dažkārt palīdz pat labāk par psihoterapeitu. Vēlu jums gaisīgu, smaržīgu un pacilājošu ceļojumu skaistuma pasaulē, kura maršrutu esam rūpīgi izplānojuši, lai ietaupītu jūsu laiku un atklātu jaunus galamērķus! Mirdziet, meitenes!

Maija Silova,

L’Officiel Baltic Beauty Awards 2019 žūrijas priekšsēdētāja,

L’Officiel Baltic Beauty galvenā redaktore, TV vadītāja, producente @silovamaija

UZ VĀKA

Modele EVA RUBINŠTEINA

Foto STAŅISLAVS KOPAŅEVS

Stils TATJANA HUDIKA

Meikaps un matu sakārtojums KSENIJA KRASUĻINA

Tops, svārki, VESTIAIRE @vestiaire

Žakete, modeles īpašums

Kaklarotas, KOJEWELRY @kojewelry

Tagged ,
English
Latviešu valoda English