L’OFFICIEL Latvija #105 — oktobris-novembris 2019

Šo numuru veltām tēmām, kas saistītas ar sevis pilnveidošanu, dažādiem tiešsaistes kursiem un sīkāku izklāstu par to, kur iegūt labu izglītību, ja ir vēlme strādāt modes industrijā. Vienmēr esmu uzskatījusi, ka laba izglītība ir daudz vērtīgāka par materiālām lietām. Lai arī man ļoti patīk mode un skaistas lietas, liekot svaru kausos jaunas zināšanas un jaunu somu, noteikti izvēlēšos pirmo.

Ja soma pēc gada vairs nebūs aktuāla, tad tas, kas cilvēkam galvā, ir viņa pievienotā vērtība visa mūža garumā. Central Saint Martins ne tikai Eiropā, bet visā pasaulē ir labākā skola, kur iegūt izglītību modes jomā. To ir beiguši vairāki modes grandi, piemēram, Aleksandrs Makvīns. Arī man ir bijusi tā iespēja apmeklēt dažādus īsos kursus šajā skolā, un tas ir palīdzējis manā karjeras izaugsmē.

Go big or go home! Beidzot tendencēs viena no manām mīļākajām modes aktualitātēm – polsteri! Bieži vien intervijās esmu teikusi, ka mans alter ego ir tā sieviete no vecā labā seriāla «Dinastija» ar eleganti ieveidotiem matiem, sarkanām lūpām, lieliem dimanta auskariem un kleitu ar megapolsteriem.

Šis ir iemesls, kāpēc pašlaik no sirds izbaudu polsterus. Jo lielākus, jo labāk. Vai esat domājuši, kāds ir jūsu ideālais modes tēls?

Palēnām kā neaizvietojams garderobes elements ir atdzimis mētelis. Lai arī šis apģērbs vienmēr ir stabili ieņēmis savu vietu garderobē, pēdējās sezonās tas iekarojis arī to sieviešu sirdi, kuras mēteli nevalkā īpaši bieži. Ar milzu polsteriem, klasiska garuma vai līdz zemei, ar eleganti ieskautu vidukli, minimālisma stilā, vilnas, vinila vai ādas – šis ir rudens must have apģērbs.

Vēl tendencēs aplūkoju pašlaik aktuālākās somas un vienu no jaunākajām aktualitātēm – rūtis, kas man asociējas ar rudens un arī skolas sākumu. Pēc vasaras atpūtas šis ir iedvesmojošs laiks jauniem apvāršņiem, zināšanām un mērķiem. Lai košs un saulains rudens mums visām!

Līga Zemture,
L’Officiel Baltic un lofficielbaltics.com šefredaktore

UZ VĀKA
Modele AASHNA CHOPRA @misschopras
Foto MAX THOMPSON @maxthompson
Stils/producente MARINA MASOWIETSKY @mcmmgmt
Meikaps MINA ABRAMOVIC @abramovicm
Matu sakārtojums LEA JOURNO @leajourno
Mētelis, Louis Vuitton. Kleita, Fleur du Mal
UZ VĀKA
Foto NATĀLIJA BEREZINA
Stils DACE KRIEVIŅA-BAHMANE
Meikaps un matu sakārtojums JŪLIJA BALINSKA
Modele BEĀTE @Meraki Model Management Latvia
Džemperis, Mohair Me
Tagged ,
Latviešu valoda
English Latviešu valoda