L’Officiel Latvija Beauty #1/2018

L'OFFICIEL LATVIJA BEAUTY #1/2018

Modele VERONICA
Foto STANISLAV KOPANEV
Stils TATJANA HUDIKA
Meikaps VERONIKA / Poetika
Matu sakārtojums ALINA ZAKREVSKA / Salon Color&Curl
Kleita, Lena Lumelsky / CSR Conceptstore Riga.
Gredzens, Putti.

Katru gadu kosmētikas līdzekļu kļūst arvien vairāk, to izvēle – sarežģītāka. Informācijas trūkuma dēļ daudzi produkti tā arī paliek potenciālo pircēju nepamanīti, un starp tiem liela daļa tādu, kas patiešām būtu pelnījuši ievērību. Lai informētu patērētājus par labākajiem skaistumkopšanas līdzekļiem un pakalpojumiem, kā arī apbalvotu Baltijas skaistumkopšanas industrijas izcilākos pārstāvjus, mēs nolēmām organizēt L’OFFICIEL BALTICS BEAUTY AWARDS 2018.
Līdzekļu vērtēšanai piesaistījām vienlaikus vairākas žūrijas. Galvenajā no tām piedalījās žurnālu «L’Officiel Latvija» un L’Officiel Baltic skaistumkopšanas nodaļas redaktore un žurnāla «L’Officiel Latvija» vadošā redaktore Ulla Vaite, dermatoloģe Anna Bērziņa, izdevniecības Premium Media valdes locekle Aleksandra Novinska, interneta platformas www.lofficielbaltics.com galvenā redaktore Līga Zemture un žurnāla L’Officiel Baltic galvenā redaktore Karina Evans. Neatkarīgo žūriju veidoja trīs skaistumkopšanas industrijas speciālisti katrai nominācijai, bet vēl vienu – vietnes www.lofficielbaltics.com lasītāji.
Balvas piešķiram vairāk nekā divdesmit, to skaitā arī unikālās nominācijās: Red carpet ready, «Labākie SPA centra pakalpojumi» (to pasniedzam katrā no Baltijas valstīm dažādās apakšnominācijās), «Labākā reklāmas kampaņa preses izdevumos», «Labākā reklāmas kampaņa internetā» u. tml.
Konkurss šogad notiek pirmo reizi, taču noteikti ne pēdējo. Mēs patiesi novērtējam skaistumkopšans industrijas pārstāvju atsaucību un ticam – tikai cieši sadarbojoties, spēsim labāk izglītot patērētājus.

Ulla Vaite,
žurnālu «L’Officiel Latvija» un L’Officiel Baltic skaistumkopšanas nodaļas redaktore un žurnāla «L’Officiel Latvija» vadošā redaktore

EKSKLUZĪVS PIEDĀVĀJUMS

Abonē žurnālu L’OFFICIEL LATVIJA 2019. gadam par 29,95 EUR un saņem sievišķīgāko un iedvesmojošāko gada plānotāju L’OFFICIEL DIARY 2019, kā arī vienu no 180 dāvanām no Armani, Lancôme vai YSL! Akcija spēkā līdz 14.12.2018.

Tagged