L’Officiel Latvija № 100

L'OFFICIEL LATVIJA N°100

Modele VLADISLAVA JEVTUŠENKO
Foto NATĀLIJA BEREZINA
Stils DACE KRIEVIŅA-BAHMANE
Meikaps JEKATERINA HLOPOVA
Matu sakārtojums JELENA LIBANTE
/Kitchen Hair Lab
Vide Whitestudio
Kleita, Zimmermann.
Cepure, Iveta Vecmane.
Gredzeni, Freywille.

Mūsu valstij šogad aprit 100 gadu kopš neatkarības proklamēšanas. Latvija svin. Svinam arī mēs, turklāt dubultā, jo šis mēnesis mūsu žurnālam ir zīmīgs – «L’Officiel Latvija» iznāk simto reizi. Pagājuši jau desmit gadi, kopš franču modes un stila žurnāls ir pieejams vietējā tirgū, un mēs to atzīmējam ar vērienu – atskatāmies uz iepriekšējos gado paveikto un atceramies lielo interviju varoņus, kas šajā laika periodā viesojušies mūsu lappusēs. Lūkojām arī izvēlēties intriģejošākos viņu izteikumus, un tie nudien ir tādi, ka rodas vēlme izlasīt žurnālus vēlreiz un, iespējams, arī aicināt šos cilvēkus uz jaunu sarunu. Vēl jo vairāk tāpēc, ka intervijas veidojuši un mūsu varoņus fotografējuši savas jomas profesionāļi, kuru veikums ne nieka nav zaudējis no sava spožuma. Arī šajā numurā koncentrējām uzmanību uz Latvijā labi zināmiem cilvēkiem un raudzījām, kas stāstāms gan aktierim Rihardam Leperam, gan meitenēm, kuras atpazīstamību guvušas ārpus valsts robežām, – topmodelēm Gintai Lapiņai un Evai Bērziņai. Savukārt stila lappusēs iespējams aplūkot mūsu modes redaktores, dizaineres Daces Krieviņas-Bahmanes spēles ar krāsām, materiāliem un formām.
Protams, kā tas pienākas, mainoties sezonai, iespējams iepazīties ar aktuālākajām tendencēm, uzzināt karstākos jaunumus no dažādām pasaules malām un iedvesmoties gada nogales pasākumu tērpu izvēlei. Savu izvēli izdarījām arī mēs un atrādām, ko valkāsim, kādu kosmētiku lietosim un par ko sapņosim vēsās ziemas dienās. Bet, lai svētku laiks paietu bez stresa, mudinām ķerties pie sevis un savas apkārtējās vides harmonizēšanas, ņemot talkā jaunākās smaržas, mājas aromātus, sveces un relaksējošus, smaržīgus vannas rituālus.
Vēl jāpiemin otrs mums un arī Baltijas skaistuma industrijai būtisks notikums – L’Offiel Baltics Beauty Awards noslēgums. Par godu tam un mūsu klientiem rīkojam pasākumu, kurā sveicam visaugstāk novērtētos dalībniekus. Bet par tiem plašāka informācija atrodama mūsu jaunajā Beauty pielikumā, kurā ir gan ko redzēt, gan ko lasīt, gan ko iekārot.

Vadošā redaktore
Ulla Vaite

EKSKLUZĪVS PIEDĀVĀJUMS

Abonē žurnālu L’OFFICIEL LATVIJA 2019. gadam par 29,95 EUR un saņem sievišķīgāko un iedvesmojošāko gada plānotāju L’OFFICIEL DIARY 2019, kā arī vienu no 180 dāvanām no Armani, Lancôme vai YSL! Akcija spēkā līdz 14.12.2018.

Tagged
Latviešu valoda
English Latviešu valoda