L’OFFICIEL LATVIJA

L'Officiel Latvija

Aktrise KEIRA NAITLIJA
Foto LIZ COLLINS
Kleita, kaklarota ar pērlītēm no kolekcijas Ready-to-Wear, CHANEL pavasaris–vasara 2018.
Auskari, Coco Crush. Baltā zelta kaklarota ar dimantiem, Bouton de Camélia.

Tikpat nepacietīgi kā bērni gaida Ziemassvētkus, pieaugušie gaida pavasari. Kļūst siltāks, saulīte spīd, dabā atgriežas krāsas, un daždien pat pavasari var sasmaržot gaisā. Lai arī mērķus un vēlmes formulējam ap gadumiju, tieši pavasaris ir visa sākums, kad beidzot top skaidrs, kuras apņemšanās tā arī netiks izpildītas un ar kurām jāpasteidzas.
Nu – kaut vai jāatjauno garderobe. Aplūkojot aktuālās sezonas tendences, šī doma iešaujas prātā pirmā. Dūmakaini un gaiši rozīgie toņi raisa asociācijas ar ābeļu ziedēšanu, dzeltenie – ar pieneņu pilnām ceļmalām, zilganie – ar skaidrām debesīm. Un kur tad vēl nebeidzamās siluetu variācijas un jaunie must have aksesuāri! Stila lapas aicina sajusties kā Alisei Brīnumzemē vai dumpīgam pilsētas bērnam, būt gaisīgai kā tauriņam vai aizgūt athleisure stila nevērīgo apņēmību. Pavasarīgu noskaņu modina arī sezonas aromātu un meikapa aktualitātes, savukārt dažādo jogas veidu un Maiami ceļojuma apraksts liek saprast, ka arī vasara nav aiz kalniem.
Uz sarunu šoreiz aicinājām trīs aktrises. Keira Naitlija stāsta par filmēšanos Chanel aromāta Mademoiselle Eau de Parfum Intense reklāmas kampaņā, zīmola tērpiem un attieksmi pret daiļajiem prinčiem, filmas «Nameja gredzens» aktrise Aiste Diržjūte – par iedzīvošanos pagānu meitenes tēlā un pēkšņo popularitāti, bet Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra jaunā vadītāja Dana Bjorka par savu veiksmes formulu, kas der ikvienai sievietei.
Taču pats galvenais šā numura pārsteigums ir tas, ka žurnāls ir ievērojami biezāks un lasāms no abām pusēm – pagriežot to otrādi, ieraudzīsiet L’Officiel Hommes, kas citkārt iznāk atsevišķi.

Vadošā redaktore
Ulla Vaite

L'Officiel LATVIJA

L'Officiel BALTIC