L’OFFICIEL LATVIJA

Apsveicam loterijas "Abonē un brauc gadu ar HONDA CIVIC" uzvarētāju!

L'Officiel Latvija

Modele SIF SAGA / New Version Models
Foto & radošā direktore IRINA LIS COSTANZO
Stils GRACE MAIER
Matu sakārtojums & meikaps NINA TATAVITTO
Producents MAIER AGENCY
Videooperatore YVONNE MAIER
Stilista asistente CARMEN KRAUSE
Vide PALAZZO VICTORIA VERONA
Žakete, MAX MACCHINA
Bodijs, REBEKKA RUÉTZ
Cepure, cimdi, auskari, CHANEL
Kaklarota, NICOLE HAYDUGA
Gredzens, MIN FASHION

Ziema tikai pa īstam sākusies, bet prātā jau pavasarīgas domas. Kā nu ne, ja modes metri iepazīstina ar jaunajām sezonas kolekcijām. Piedāvājums ir raibumraibs. Dizaineri mudina ietīties cukurvates mākonī, izvēloties apģērbā pasteļtoņus, kas atsauc atmiņā bērnu dienas. Bet, ja gribas kaut ko košāku, lūdzu – paralēli šai mīlīgajai tendencei var tērpties arī saules dzeltenā, sulīgi rozā vai jūras zilā. Un kur nu bez pavasara vēstnesēm – puķēm! Tās – gan lielākas, gan mazākas – uzplaukst uz tērpiem ar jaunu sparu. Aktuālas solās būt arī tādas nezūdošas vērtības kā rūtis, džinss un bārkstis, kas atgriežas modē ar apbrīnojamu regularitāti. Bet varbūt izvēlēties kaut ko ekstravagantāku – ietērpties plastikātā un lūkot pēc somiņas ar actiņām vai vismaz sirsniņas formā, tā iejūtoties apkārt valdošajā Visu mīlētāju dienas gaisotnē?
Īpašam tērpa akcentam tepat arī rotas. Greznākas par greznu, skaistākas par skaistu – tādas, ka vai acis žilbst. Īsta slaveno juveliernamu krāšņuma parāde.
Tikmēr pašmāju rotu dizaineres savos darbos izvēlas lakoniskākas formas, iedvesmojas no dabas un tās materiāliem un akcentē rotu māksliniecisko vērtību, sakot, ka juveliermākslas izstrādājumi dzīvo saskaņā ar citiem likumiem un var gaidīt savu pircēju piecus vai pat desmit gadus, jo tiem ir sava filozofija un stāsts.
Un stāsts vienmēr ir būtisks – to apliecina arī jaunās podiju zvaigznes Kajas Gerberas panākumi. Viņa piedalās vadošo zīmolu modes skatēs, bauda dizaineru labvēlību un sociālajos tīklos drīzumā popularitātes ziņā apsteigs savu slaveno māti – 90. gadu supermodeli Sindiju Krofordi. Abas ir līdzīgas kā divas ūdens lāses, un tam, protams, ir milzīga loma viņas nesen uzsāktajā, pārsteidzoši veiksmīgajā karjerā. Veiksmes nozīmi karjerā un dzīvē akcentē arī tādas kinodīvas kā Džūlija Robertsa, kura jau piekto reizi ieguvusi pasaules skaistākās sievietes titulu, un Džūliana Mūra, kura, atskatoties pagātnē, atzīst, ka jaunībā viņai bijis maz izredžu, taču paveicies satikt lielisku režisoru. Savos 57 gados aktrise turpina pārsteigt un nesen kļuvusi par zīmola Un Jour Ailleurs Paris reklāmas seju.
Arī mums šis laiks ir jauns sākums – turpmāk žurnālu krievu valodā ar nosaukumu L’Officiel Baltic varēs lasīt ne tikai Latvijā, bet arī Igaunijā, Lietuvā un Krievijā.

Vadošā redaktore
Ulla Vaite

L'Officiel LATVIJA

L'Officiel BALTIC