THE ART OF FASHION & LIFESTYLE

L'OFFICIEL ZĪMOLS
L’Officiel Latvija ir Latvijā pirmais un vienīgais starptautiskais žurnāls latviešu valodā, kas veltīts modei, skaistumkopšanai, dzīves stilam. Žurnāls iznāk sadarbībā ar prestižo franču žurnālu L’Officiel, kas ir viens no līderiem elitāro, sievietēm paredzēto mediju segmentā.
L'OFFICIEL LATVIJA
Franču šarms un eiropeiska izsmalcinātība. Starptautiski atzīti autori un prominenti fotogrāfi. Nevainojams stils un ekskluzīvas intervijas. Backstage, aktuāli apskati, top story tematika, viedokļu līderi, slavenības. Modes pasaules quinta essentia un aizraujoši ceļojumi.
L'OFFICIEL AUDITORIJA
Pateicoties sadarbībai ar vadošajiem pasaules ekspertiem modes un skaistuma, veselības un mākslas, arhitektūras, dizaina un gastronomijas jomā, L’Officiel latvija ir kļuvis par reālu trendsetter visās jomās, kas saistītas ar modernu, par sevi pārliecinātu un sekmīgu sieviešu dzīvi.

IZDEVNIECĪBA PREMIUM MEDIA PIEDĀVĀ JAUNU ŽURNĀLU - L'OFFICIEL BALTIC 1000 MODELS

Žurnāls «1000 modeļi» – unikāls izdevums, kas piedāvā pašus aktuālākos trendus un modes veidolus tieši no pasaules modes metropolēm. Tā ir labāko augstās modes tērpu, ready-to-wear, aksesuāru, dizaina priekšmetu, kā arī vīriešu modes izlase. Izvēle, ko veikusi žurnāla L'Officiel komanda, kļūs par jūsu ceļvedi modes pasaulē un uzticamu padomdevēju, kas ļaus orientēties aktuālajās tendencēs.

LOVE L'OFFICIEL!