L'OFFICIEL LATVIJA

Kopš 1921.gada atzīts par vienu no līdera luksusa un modes zīmoliem, šodien žurnāls L’Officiel – tas ir augsta statusa un privilēģiju sinonīms, kas ļauj tam ieņemt vienu no pašām ietekmīgākajām pozīcijām pasaulē. Pateicoties savam unikālumam un bagātam mantojumam, L’Officiel ir īsts starptautisko panākumu simbols, un tas tiek izdots 18 pasaules valstīs.

Kopš sava izdošanas brīža vairāk nekā pirms 6 gadiem L’Officiel Latvija ir un paliek pats apjomīgākais izdevums savā kategorijā (168+ lappušu). Eiropas modes galvaspilsētās dzimst gada galvenās pasaules modes tendences. Stilīgi tērpi mūs aizved uz greznības un modes pasauli. Atšķirībā no tā laika, kad jēdzieni «greznība» un «mode» nesaskārās, šodien situācija ir kardināli mainījusies. Greznība ir kļuvusi moderna, bet mode ir ieguvusi greznības vaibstus.

L'Officiel Latvija - pirmais un šobrīd vienīgais Latvijā starptautiskais glancētais Premium klases sieviešu žurnāls!

L’Officiel Latvija pārstāv modi, kura ne vien ataino konkrētu brendu sasniegumus, bet ir arī tuva mērķauditorijai – tajā ir ieturēts ideāls līdzsvars starp tradīcijām un mūsdienīgumu, šiku un ikdienišķību.

CLUB CHIC PARTY

L'OFFICIEL LATVIJA x CLUB CHIC

Unikālas iespējas, īpaša attieksme un labākās privilēģijas ar Club Chic karti.
Piešķir savam dzīvesstilam augstāku standartu! Abonē L'Officiel Latvija uz gadu un saņēm CLUB CHIC karti dāvanā!